نمایش 1–18 از 140 نتیجه

اگه میخوای کتابتو راحت تر پیدا کنی روی گزینه “مشاهده فیلترها” در بالا کلیک کن.

جزوات امتحانی اسفندیار

انتشارات اسفندیار از سال 1386 فعالیت خود را در زمینه تولید جزوات امتحانی برای دوره اول متوسطه آغاز کرد اما با توجه به استقبال چشم گیر دانش آموزان و تاثیر روز افزون کتاب ها در بهتر شدن نتیجه امتحان های نهایی و کاهش استرس دانش آموزان اقدام به چاپ کتاب برای دوره متوسطه دوم نیز نمود.

در حال حاضر انتشارات اسفندیار در تمامی مقاطع تحصیلی فعالیت می کند و کتاب های آن ها در بین مدارس و دانش آموزان طرفدار بسیاری دارد.

 قیمت کتاب های اسفندیار

کتاب های انتشارات اسفندیار در مقاطع و موضوعات مختلف قیمت های گوناگونی دارد که شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت مدابوک در منوی بالای سایت از طریق گزینه انتشارات ، انتشارات اسفندیار را انتخاب نموده و علاوه بر مشاهده کتاب ها در مقاطع مختلف از قیمت آن ها نیز مطلع شوید.

سایت مدابوک برای رضایت شما دانش آموزان گرامی 20 تا 30 درصد تخفیف برای کلیه کتاب های انتشارات اسفندیار در در نظر گرفته است.

سفارش کتاب اسفندیار

سایت مدابوک به عنوان مرجعی کامل از کتاب های کمک درسی و کنکوری این امکان را برای شما فراهم کرده است که کتاب مورد نظر خود را با تخفیف مناسب خریداری کنید علاوه بر تخفیف بالایی که برای شما در نظر گرفته شده است تضمین سلامت کتاب و ارسال رایگان آن نیز از ویژگی های مهم مدابوک به شمار می رود.

 خرید کتاب انتشارات اسفندیار با 50 درصد تخفیف

مدابوک در راستای رضایت دانش آموزان و تهیه آسان تر کتب کمک درسی همواره تخفیف های مناسبی نسبت به دیگر سایت های فروش کتاب در نظر گرفته است. در حال حاضر امکان تخفیف 50 درصد برای کتاب های انتشارات اسفندیار وجود ندارد اما مدابوک با اعمال تخفیف 20 تا 30 درصدی بر روی کتاب های انتشارات اسفندیار قیمتی مناسب و باورنکردنی را جهت خرید کتاب فراهم کرده تا در مسیر موفقیت شما دانش آموز عزیز سهم کوچکی داشته باشد.

کد تخفیف اسفندیار 1400

سایت مدابوک در مناسبت ها و ایام مختلف اقدام به برگزاری جشنواره های تخفیف کتاب می کند با ثبت مشخصات خود در کادرهایی که در پایین برایتان در نظر گرفته شده است این امکان فراهم خواهد شد که تیم پشتیبانی مدابوک شما را از این تخفیف های جذاب و جشنواره های پیش رو قبل از اتمام آن مطلع کند.

انواع کتاب های اسفندیار

انتشارات اسفندیار دارای 5 مجموعه کتاب به نام های تیزهوشان، قلب امتحان، پیک آدینه، دروس امتحانی و کتاب کار است که در ادامه قصد داریم بیشتر و کامل تر در مورد این مجوعه کتاب ها بحث و آن ها را بررسی کنیم.

کتاب تیزهوشان اسفندیار

همانطور که از اسم مجموعه کتاب های تیزهوشان انتشارات اسفندیار پیداست این کتاب جهت آمادگی دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون های قبولی تیزهوشان را دارند طراحی شده است.

در واقع این کتاب شامل مجموعه سوالات تیزهوشان برای آمادگی داوطلبان شرکت در آزمون این مدارس است.

دانش آموزان با مطالعه این کتاب و حل سوالات آن با شرایط و سوالات این آزمون آشنا شده و مسیرشان برای قبولی درآزمون نهایی هموارتر خواهد بود.

 ویژگی کتاب های قلب امتحان اسفندیار

از دیگر سری کتاب های اسفندیار می توان به سری قلب امتحان اشاره کرد که در مقطع متوسطه اول چاپ شده اند. این مجموعه دارای درسنامه ای نسبتا خلاصه و مجموعه سوالات تشریحی و تستی است. سوالات تستی آن برای آمادگی آزمون های تیزهوشان طراحی شده اند. همچنین آزمون های شبیه ساز نوبت اول و دوم در این کتاب برای آمادگی هر چه بیشتر دانش آموزان قرار داده شده است.

کتاب های پیک آدینه اسفندیار

کتاب های پیک آدینه توسط انتشارات اسفندیار در مقاطع دوم، سوم، چهارم و پنجم دبستان تالیف و چاپ شده است این کتاب جهت تکرار و تمرین دروس در پایان هفته توسط دانش آموزانی که درس های مختلف خود را مطالعه کرده اند در طول یک هفته استفاده می شود.

 مجموعه سوالات امتحانی اسفندیار

کتاب های دروس امتحانی انتشارات  اسفندیار در کنار مجموعه کتاب قلب امتحان جزو پر استقبال ترین کتاب های این انتشارات محسوب می شود.

ویژگی های مجموعه کتاب های دروس امتحانی شامل:

 • نمونه سوالات امتحانی نوبت اول (دی ماه)
 • نمونه سوالات امتحانی نوبت دوم (خرداد ماه)
 • جدول بارم بندی که طبق بارم بندی پیشنهادی آموزش و پرورش جهت طراحی سوال ارائه شده است

در این سری از کتاب‌ها آزمون ‌ها کاملا شبیه به امتحانات دو نوبت امتحانی دی ماه و خرداد ماه است که در طراحی آن ها بیش از ۲۰ نمونه سوال استفاده شده و زمانبندی در نظر گرفته شده برای هر آزمون ۷۰ دقیقه است.

کتاب های کتاب کار اسفندیار

مجموعه کتاب های کتاب کار در حال حاضر تنها از کتاب کار نهم ریاضی تشکیل شده است. این کتاب مجموعه سوالات و امتحانات نهایی استان های مختلف است.

پر فروش‌ترین کتاب‌های انتشارات اسفندیار

کتاب های انتشارات اسفندیار در حال حاضر جزو کتاب های محبوب در بین دانش آموزان هستند. این کتاب ها به دلیل دارا بودن یک بایگانی کامل و مفید از سوالات امتحانی سال های قبل می توانند منبع با ارزشی تلقی شوند. پر فروش ترین کتاب های انتشارات اسفندیار را می توانید در ادامه مشاهده کنید:

 • عربی دهم ریاضی و تجربی اسفندیار
 • شیمی دهم اسفندیار
 • جغرافیا دهم رشته ریاضی و رشته تجربی اسفندیار
 • ادبیات فارسی دهم اسفندیار
 • ریاضی دهم رشته ریاضی و تجربی اسفندیار
 • فیزیک دهم رشته تجربی اسفندیار
 • زبان انگلیسی دهم اسفندیار

کتاب‌های جدید منتشر شده در انتشارات اسفندیار

انتشارات اسفندیار با توجه به نیاز دانش آموزان هر ساله اقدام به تالیف کتاب های کمک درسی جدید می کند از جمله جدیدترین کتاب های این انتشارات در ادامه ذکر شده است:

 • عربی دهم ریاضی – تجربی اسفندیار
 • انسان و محیط زیست یازدهم اسفندیار
 • تاریخ یازدهم رشته انسانی اسفندیار
 • فیزیک دوازدهم رشته تجربی اسفندیار
 • فیزیک دوازدهم رشته ریاضی اسفندیار
 • ریاضی چهارم ابتدایی

دانلود پی دی اف کتاب های اسفندیار

متاسفانه انتشارات اسفندیار اقدام به انتشار نمونه pdf کتاب های خود نکرده است اما با مطالعه توضیحاتی که در این صفحه براتون قرار گرفته می توانید بطور کامل از محتوای ارائه شده در هر یک از مجموعه کتاب های اسفندیار اطلاع پیدا کنید.