نمایش 1–18 از 88 نتیجه

اگه میخوای کتابتو راحت تر پیدا کنی روی گزینه “مشاهده فیلترها” در بالا کلیک کن.

انتشارات بنی هاشمی با مدیریت میرکریم بنی هاشمی خامنه، در زمینه کتاب های کمک آموزشی و کمک درسی برای پایه های سوم تا دوازدهم تحصیلی فعالیت می کند.

جزوات امتحانی بنی هاشمی

جزوات امتحانی انتشارات بنی هاشمی منبع مناسبی برای موفقیت در آزمون های نوبت اول و و نوبت دوم مدارس می باشد. این جزوات شامل 10 سال آزمون های سراسری برگزار شده آموزش و پرورش به همراه آزمون های تالیفی می باشد. این انتشارات با بیش از 40 سال سابقه در تالیف و چاپ کتاب در حال حاضر با دو مجموعه کتاب نمونه سوالات امتحانی و یک تیر و دو نشان به کمک دانش آموزان برای امتحانات نوبت اول و دوم آمده است.

 قیمت کتاب های بنی هاشمی

انتشارات بنی هاشمی برای مقاطع و دروس مختلف جزوه و سوالات امتحانی چاپ و منتشر کرده است کلیه کتب این انتشارات در سایت مدابوک موجود و با مراجعه به قسمت انتشارات می توانید از قیمت ها مطلع شوید. سایت مدابوک برای رضایت شما دانش آموزان گرامی 20 درصد تخفیف برای تمامی کتاب های انتشارات بنی هاشمی در در نظر گرفته است.

سفارش کتاب های بنی هاشمی

برای سفارش کتب انتشارات بنی هاشمی همه روزه در هر ساعتی از روز و شب می توانید با مراجعه به سایت مدابوک کتاب مورد نظر خود را انتخاب و بعد از اضافه کردن به سبد خرید آن را خریداری کنید

خرید کتاب انتشارات بنی هاشمی با 50 درصد تخفیف

مدابوک برای رضایت دانش آموزان و تهیه آسان تر کتب کمک درسی، تمامی کتب انتشارات بنی هاشمی را با 20 درصد تخفیف در سایت قرار داده است. متاسفانه در حال حاضر امکان خرید کتب این انتشارات با 50 درصد تخفیف وجود ندارد.

 کد تخفیف بنی هاشمی 1400

مدابوک برای اعمال تخفیف بیشتر بر روی کتاب های خود و رضایت شما همواره جشنواره هایی را تحت عنوان جشنواره های تخفیفی برگزار می کند این جشنواره ها در طول سال برگزار شده و طی آن تخفیف های مناسبی بر روی کتب تمامی انتشارات اعمال خواهد شد لذا با ثبت مشخصات خود در کادرهایی که در پایین برایتان در نظر گرفته شده است این امکان فراهم خواهد شد که تیم پشتیبانی مدابوک شما را از این تخفیف های جذاب و جشنواره های پیش رو قبل از اتمام آن مطلع کنند.

انواع کتاب های بنی هاشمی

انتشارات بنی هاشمی دارای 2 مجموعه کتاب به نام های نمونه سوالات امتحانی و یک تیر و دو نشان است که در ادامه قصد داریم بیشتر و کامل تر در مورد این مجوعه کتاب ها بحث و آن ها را بررسی کنیم.

 

ویژگی های کتاب های انتشارات بنی هاشمی:

کتاب های این انتشارات شامل بخش های زیر می باشد:

  • درس نامه کامل
  • نمونه سوالات امتحانی
  • پاسخنامه های تشریحی
  • آزمون ضمیمه از نمونه سوالات امتحانی یکی از مدارس
  • آزمون دوم نمونه سوالاتی بدون پاسخ، با عنوان کار آزمون که جهت دسترسی به پاسخنامه تشریحی آن، باید به سایت انتشارات بنی هاشمی خامنه و صفحه ای به نام پاسخ کار آزمون ها مراجعه شود.

ویژگی کتاب های نمونه سوالات امتحانی بنی هاشمی

مجموعه کتاب های نمونه سوالات امتحانی بنی هاشمی شامل کتاب هایی در پایه های مختلف تحصیلی می شود.

کتاب های کمک آموزشی دوره دبستان

این کتاب ها برای دانش آموزان پایه چهارم تا ششم است این کتاب از درسنامه، کارآزمون و نمونه سوالات امتحانات با پاسخ تشریحی تشکیل شده.

کتاب های کمک آموزشی دوره متوسط اول و دوم

این کتاب ها شامل درسنامه، کار آزمون و نمونه سوالات امتحانات با پاسخ تشریحی است

در این کتاب خلاصه کتاب کمک آموزشی به تفضیل تالیف شده است که توانمند کردن دانش آموز در پاسخگویی به آزمون های انتهای کتاب از اهداف آن است

علاوه بر این آزمون هایی که در این کتاب طراحی شده است دقیقا مشابه یک آزمون واقعی در کلاس است چه از نظر زمان ، چه بارم بندی و چه سطح سوالات انتخاب شده.

کتاب های یک تیر و دو نشان بنی هاشمی

مجموعه کتاب های یک تیر و دو نشان انتشارات بنی هاشمی کتاب های جیبی هستند که برای پایه های هفتم تا یازدم طراحی و چاپ شده اند. و نکات مهم و کلیدی دروس در آن ها آورده شده است.

در واقع این کتاب ها با رعایت کردن اصول خلاصه نویسی و آوردن نکات کلیدی کتاب درسی گزینه ای مناسب برای دوره کردن کتاب در شب های امتحان است.