نمایش 1–18 از 99 نتیجه

اگه میخوای کتابتو راحت تر پیدا کنی روی گزینه “مشاهده فیلترها” در بالا کلیک کن.

ریاضی تجربی جامع منتشران کنکور 1403

352,000 تومان

انتشارات منتشران در سال 1376 تاسیس و فعالیت خود را با 12 عنوان کتاب آغاز کرد. منتشران ظرف 10 سال به بیش از 100 عنوان کتاب رسید. این موسسه در سال 1398 با انتشارات خیلی سبز ادغام شد و با ویرایش کلی روی کتاب های قدیم مجددا با روشی جدید سعی در تولید محصولات متنوع نموده است.

گام به گام های منتشران

منتشران از گذشته به عنوان انتشاراتی رو به جلو در زمینه تالیف و چاپ کتاب های گام به گام شناخته می شود.  منتشران در محصولات جدید خود سعی کرده است با تمرکز بر محتوای کتاب و با هدف آموزش جامع و کامل مطالب درسی، همراه و حامی دانش‌آموزان از پیش دبستانی تا دوره متوسطه ( پایه های یکم تا دوازدهم) باشد.

جدیدترین کتاب های منتشران

از جدیدترین کتاب های منتشران می توان به کتاب های راهنمای دروس منتشران تحت عنوان « درس یار » اشاره کرد که شامل حل کلیه تمرین های کتاب درسی به همراه نکات برگزیده می باشد. این مجموعه کتاب در مقطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم تولید و منتشر می شود.

قیمت کتاب های منتشران

در طی سال های گذشته کتاب های متفاوتی جهت استفاده دانش آموزان توسط انتشارات منتشران تالیف و چاپ شده است که با توجه به حجم، اهمیت و مطالب گنجانده شده در آن قیمت های متفاوتی دارند. لذا مدابوک برای آگاهی شما از لیست قیمت کتاب های انتشارات منتشران با قرار دادن کتاب ها و قیمت آن ها در صفحه این انتشارات در سایت مدابوک امکان اطلاع از قیمت ها را فراهم کرده است.

سفارش کتاب منتشران

سایت مدابوک یک از کامل ترین بانک های کتاب کمک درسی و کنکوری بوده و با در بر گرفتن انتشارات های مختلف زمینه را برای فراهم کردن هر محصولی ایجاد کرده است. انتشارات منتشران نیز از این قاعده مستثنی نبوده و می توانید کتاب مورد نظر خود را با تخفیف مناسب از مدابوک خریداری کنید. لازم به ذکر است علاوه بر تخفیف بالایی که برای شما در نظر گرفته شده است تضمین سلامت کتاب و ارسال رایگان نیز از ویژگی های مهم مدابوک به شمار می رود.

 خرید کتاب انتشارات منتشران با 50 درصد تخفیف

سایت مدابوک از ابتدای تاسیس تا به امروز همواره یک سایت با تخفیف های بالا بوده و برای جلب رضایت شما عزیزان با تمام قوا تلاش کرده است. تخفیف 50 درصد برای کتاب های انتشارات منتشران فعلا دور از دسترس بوده اما مدابوک با اعمال تخفیف 20 تا 30 درصدی بر روی کتاب های منتشران قیمتی مناسب در مقایسه با سایر سایت های فروش کتاب را برای شما در نظر گرفته است تا شرایط را جهت خرید همه افراد فراهم کند.

 کد تخفیف منتشران 1400

مدابوک برای تمام عزیزانی که قصد خرید از این سایت را دارند در تاریخ های مختلف تخفیف هایی در نظر خواهد گرفت این تخفیف ها بعد از برگزاری جشنواره ها در سایت اعمال شده و خرید با تخفیف بیشتر در این زمان امکان پذیر خواهد بود. اما برای اینکه از شرایط و تخفیف های پیش رو باخبر شوید اطلاعات خود را در کادرهای زیر نوشته و بر روی گزینه ثبت درخواست کلیک کنید تا با ثبت شدن مشخصاتتان تیم پشتیبانی مدابوک شما را از تخفیف های پیش رو مطلع کنند.

انواع کتاب های منتشران

انتشارات منتشران دارای 3 مجموعه کتاب به نام های گام به گام (درس یار)، جامع و کار و تمرین است. در ادامه قصد داریم بیشتر و کامل تر در مورد این مجموعه کتاب ها توضیح و آن ها را تحلیل کنیم.

کتاب گام به گام (درس یار) منتشران

کتاب های گام به گام (درس یار) را می توان مکمل کتاب های درسی تلقی کرد این کتاب ها برای رفع ابهام های آن و پاسخ به تمارین، پرسش ها و فعالیت های کتاب درسی چاپ و منتشر شده است. در مجموعه کتاب های گام به گام صفحه به صفحه کتاب درسی بررسی شده و به تمام سوالات کتاب به طور کامل پاسخ داده شده است.

علاوه بر این کتاب گام به گام منتشران شامل درس نامه های مختصری نیز جهت آموزش حل تمرین های کتاب است.

ویزگی های این کتاب به صورت خلاصه به شرح زیر است:

  • پاسخ به تمام سوالات کتاب
  • تمامی نکات و اشکال ها گفته و رفع شده است
  • آزمون های طبقه بندی شده برای یادگرفتن بهتر درس ها

ویژگی کتاب های جامع منتشران

کتاب های جامع منتشران شامل درس نامه جامع و کامل از کل درس که کامل ترين و روان ترين درس نامه در بين تمام کتاب های کنکوری می باشد. علاوه بر درس نامه در این کتاب سوالات تاليفی و استاندارد سازمان سنجش به صورت دقيق و سطح بندی و تست های تاليفی, تست های کنکور چند سال اخير همراه پاسخ تشريحی آمدهذکر ضده است. سطح سوالات از راحت به دشوار است و شامل همه ی سطوح می باشد. پاسخ ها به صورت تشريحی ، جامع و تحليلی و دارای نکات با اهميت و کنکوری می باشد.

 کتاب های کار و تمرین منتشران

کتاب های کار و تمرین منتشران از درس نامه ی خلاصه و کاربردی که کل سرفصل ها و کليه دروس را شامل می شود تشکیل شده اند.

از قسمت های دیگر این کتاب می توان به انواع مختلفی از سوالات تستی، چهارگزينه ای، درست و غلط، انتخاب کنيد، جای خالی، پرسش های مفهومی، تکميل جدول و سوالات تشريحی که از آسان به سخت طراحی شده، اشاره کرد.

در آخر هر قسمت بخش پرسش های چهار گزينه ای و در پايان هر فصل سوالاتی با سطح دشوار برای دانش آموزان سختکوش و مستعد گنجانده شده است. لازم به ذکراست که پاسخ آخر برخی از سوالات مفهومی و کليد همه ی سوالات محاسباتی و همچنين پاسخ بخش دانش آموزان پر تلاش به صورت تشريحی در کتاب آمده است.

این کتاب به تفکیک شامل بخش های زیر است:

  • درست‌نویسی
  • واژه‌آموزی
  • جمله‌سازی
  • دانش زبانی
  • درک متن
  • خودآزمایی چهارگزینه‌ای
  • آزمون