نمایش 1–18 از 388 نتیجه

اگه میخوای کتابتو راحت تر پیدا کنی روی گزینه “مشاهده فیلترها” در بالا کلیک کن.

اقتصاد جامع مهروماه کنکور 1403

261,800 تومان

جغرافیا جامع مهروماه کنکور 1403

254,100 تومان

انتشارات مهروماه از سال 1384 در شهریور ماه تاسیس شد.اولین مجموعه کتابی که از مهروماه منتشر شد کتاب های نموداری بود.در کتاب های نموداری یک سری نمودار درختی به کار برده شده بود که مورد توجه بسیاری از دانش آموزان قرار گرفته بود و تحول عظیمی در یادگیری درس ها شد.

انواع کتاب های مهروماه

در ادامه مطلب ما کلیه کتاب های مهروماه را به شما توضیح میدهیم و هر کدام از مجموعه کتاب هارا بررسی میکنیم که شما با ویژگی های انواع کتاب های مهروماه آشنا بشوید.

کتاب های لقمه مهروماه

کتاب های لقمه مهروماه روزی که منتشر شدن بسیار مورد توجه دانش آموزان قرار گرفت.این کتاب های به دلیل داشتن درسنامه کوتاه و مختصر که مانند یک لقمه برای دانش آموز میماند و به راحتی میتواند از ان استفاده کند.

ویژگی کتاب های لقمه مهروماه

قطع کتاب های لقمه مهروماه جیبی میباشد.موضوعات کتاب های لقمه مهروماه در ابتدا درس های کنکور بودند که به مرور زمان کتاب های موضوعی نیز در آنها قرار گرفت.کتاب های موضوعی ادبیات و زیست شناسی و… شامل این کتاب ها میشود.در اخرین تالیف این کتاب ها , کتاب های تکنیکی مانند حل سریع محاسبات و ضرب و… شامل میشود.

ویژگی اصلی کتاب های لقمه مهروماه داشتن درسنامه خلاصه و مفید میباشد که میتوان در روز قبل از آزمون های آزمایشی از این سری کتاب استفاده کرد.این سری کتاب های بیشتر برای جمع بندی و خلاصه نویسی میباشد , به درد دانش آموزانی که هیچ مطلبی از کتاب را مطالعه نکرده اند نمیخورد.ولی دانش آموزانی که برای حل یک آزمون ساده میخواهند میتوانند از این کتاب ها استفاده کنند.

کتاب های جمع بندی مهروماه

کتاب های جمع بندی مهروماه تفاوت خاصی با کتاب های لقمه ندارد.هردو سری دارای درسنامه خلاصه و مفید میباشد که میتوانید از این کتاب ها در ایام روز های مانده به آزمون های آزمایشی استفاده کنید.

ویژگی های کتاب های جمع بندی مهروماه

این سری کتاب ها دارای نکات مفید برای حل تست ها و نکات جمع بندی میباشد که دانش آموز را از نکته نویسی و خلاصه نویسی راحت میکند و باعث سریع شدن روند مطالعه و جمع بندی دانش آموز میشود.در این سری کتاب ها یک سری تست قرار داده شده است.یک نکته در مورد کتاب های جمع بندی این میباشد که شما این کتاب را به عنوان کتاب اصلی مطالعه نمیتوانید قرار دهید .

کتاب های کار مهروماه

سری کتاب های کار مهروماه برای دوره متوسطه اول و مقطع ابتدایی تالیف شده است.کتاب های کار مهروماه دارای یک سری تست میباشد که تعداد آنها کم میباشد.در اخر کتاب سوالات تشریحی قرار داده شده است که به درد امتحانات نوبت اول و دوم میخورد و به دانش آموز میتواند کمک شایانی بکند.

کتاب های موضوعی مهروماه

کتاب های موضوعی مهروماه از اسمش پیداست که به یک موضوع خاص میپردازد برای مثال دانش آموزی اگر در مبحث مثلثات مشکل داشته باشد میتواند از سری کتاب های موضوعی مهروماه استفاده کند.این سری کتاب ها به درد دانش آموزی میخورد که در یک موضوع احساس ضعف میکند.

برای مطالعه کتاب های موضوعی مهروماه باید ارام خوانده شود و همیشه مطالعه داشته باشد.زیرا هرچقد مطالب به آهسته یاد بگیرید بیشتر در مغز شما تثبیت میشود.

کتاب های تست و جامع مهروماه

کتاب های تست و جامع مهروماه مثل سایر کتاب های تست سایر انتشارات میباشد.دارای دو موضوع است :درسنامه و تست .درسنامه این سری کتاب های جامع و دارای نکات ترکیبی و نکته هایی برای حل سریع تست ها میباشد.

در بخش تست ابتدا سوالات تالیفی و سپس سوالات کنکور های سراسری سال اخیر اورده شده است.همانند سایر کتاب های تست و جامع ابتدا سوالات آسان و به مرور سخت میشود و این روند تست زنی باعث میشود دانش آموز از تست زدن خسته نشود و کامل نکات تست را یاد بگیرد.

کتاب های پاورتست مهروماه

کتاب های پاورتست مهروماه مثل کتاب ها جامع میباشد اما یک تفاوت اصلی که دارند این است که برای هر درس و پایه یک کتاب جدا تالیف شده است و شامل چند کتاب نمیشود.کتاب های پاورتست مهروماه دارای درسنامه ای مفید همراه با نکات کاربردی میاشد که از لحاظ آموزشی کمک زیادی به دانش آموز میکند.

این سری کتاب ها دارای تست هایی میباشد که همگی دسته بندی شده و در تیتر های زیادی از هم دیگر جدا شده است.تست های پاورتست شامل آزمون های آزمایشی موسسات و سوالات کنکور سال اخیر میباشد.دانش آموزان عزیز میتوانند از کتاب های پاورتست به عنوان کتاب مکمل استفاده بکنند.

کتاب های امتحانوفن مهروماه

سری کتاب های امتحانوفن مهروماه دارای درسنامه ها خلاصه مانند میباشد که به اسم خلاصه درس کپسولی معرفی شده است.این سری کتاب ها بیشتر برا امتحانات نوبت اول و دوم مناسب میباشد.این کتاب های دارای 10 آزمون میباشد .که 3 آزمون برای نوبت اول و 7 آزمون برای نوبت دوم قرار داده شده است.

در کتاب های امتحانوفن مهروماه هیچ تستی وجود ندارد و همه ی سوالات تشریحی میباشد.که از نظر محتوا همه سوالات دسته بندی شده است.این سری کتاب ها دارای پاسخنامه تشریحی میباشد که توسط آموزش و پرورش جواب داده شده است میباشد.در کنار پاسخ تشریحی یک سری نکات هم قرار داده شده است که در صورت فراموشی مطالب بتوان آن را سریع مرور کرد.

پیگیری سفارش مهروماه

در صورتی که کتاب های مهروماه را از طریق سایت مدابوک تهیه کرده اید شما میتوانید برای پیگیری سفارش خود با شماره زیر در تماس پاشید.

 شماره تماس : 66965683-021

سطح کتاب های مهروماه

سطح کتاب های مهروماه نسب به سایر انتشارات بهتر میباشد.بار علمی این کتاب ها عالی است.از لحاظ نگارشی مثل سایر انتشارات از کاغذ و فونت عالی استفاده کرده است.کتاب های مهروماه دارای شکل های جذاب میباشد که در یادگیری کمک شایانی به دانش آموز میکند.

دانلود کتاب های مهروماه

در سایت مدابوک کلیه کتاب های مهروماه یک موضوع از کتاب را به صورت فایل پی دی اف [pdf] در اختیار دانش اموزان قرار داده ایم.شما با مشاهده این موضوع از کتاب میتوانید تشخیص دهید این کتاب به درد شما میخورد یا نه؟

خرید اینترنتی کتاب های لقمه مهروماه

شما برای خرید اینترنتی کتاب های لقمه مهروماه میتوانید از سایت مدابوک استفاده کنید.

کد تخفیف مهروماه

در سایت مدابوک کلیه محصولات با تخفیف در اختیار دانش آموزان عزیز قرار داده شده است.این تخفیف شامل کتاب های مهروماه نیز میباشد.جهت دریافت کد تخفیف فرم زیر را پرکنید و کد تخفیف برا شما ارسال میشود.