نمایش 1–18 از 127 نتیجه

اگه میخوای کتابتو راحت تر پیدا کنی روی گزینه “مشاهده فیلترها” در بالا کلیک کن.

انتشارات نشرالگو از سال 1384 تاسیس شد و تاکنون توانسته با ارائه کتاب های کمک آموزشی و کمک درسی باکیفیت نظر زیادی از دانش آموزان را به خود جذب کند. از سری کتاب هایی نشر الگو می توان به کتاب های مبحثی یا موضوعی، کتاب های سه بعدی، موج آزمون و کتاب تست نام برد که همگی دارای سطح مناسب هستند. برای خرید کتاب های کمک درسی نشر الگو میتوانید از سایت مدابوک استفاده کنید.

کتاب های نشرالگو در 4 دسته تقسیم میشود.

  1. کتاب های سه بعدی
  2. کتاب های موج آزمون
  3. کتاب های تست
  4. کتاب های مبحثی یا موضوعی

سری کتاب های سه بعدی نشرالگو دارای، درسنامه جامع و کاملی میباشد.این سری کتاب ها بیشتر برای درک عمیق تر مطالب تالیف شده است.سری کتاب های سه بعدی در بیان مطالب و نکته هایی که در داخل متن اورده شده است به دانش آموز کمک میکند که در آن مبحث تسلط کامل را داشته باشد.

کتاب های سه بعدی نشرالگو

کتاب های سه بعدی نشر الگو , از سه بعد تشکیل شده است که شامل آموزش ,امتحان تشریحی و تست میباشد که با این روند آموزشی باعث شده است دانش آموز نیازی به معلم نداشته باشد.سوالات تشریحی بر این اساس طرح شده است که دانش آموز هم برای امتحانات مدرسه اماده باشد و هم پیش زمینه ای باشد برای حل تست.

در ادامه کتاب یک سری تمرین های اورده شده است که دارای پاسخ تشریحی میباشد که هم میتوان از طریق ان مرور داشت و هم تسلط شما را بالا میبرد.در کتاب های سه بعدی نشرالگو تست هایی اورده شده است که مثل سایر انتشارات از ساده به سخت چیده شده است.در انتها یک سری تست سخت اورده شده که نیاز به ایده و نواوری میباشد.

کتاب های تست نشرالگو

کتاب های تست نشرالگو دارای یک درسنامه خلاصه وار میباشد که داخل این کتاب ها تست هایی قرارداده شده است که پاسخ تشریحی کامل دارند.در کتاب های تست نشرالگو تست ها به صورتی اورده شده است که چالشی و مفهومی باشند که باعث میشود با پاسخگویی این تست ها شما در آزمون های آزمایشی و کنکور سراسری کار راحت تری داشته باشید

درسنامه کتاب های تست نشرالگو معمولا خلاصه وار میباشد.در داخل تست های یک سری نکات آورده شده است که باعث حل سریع و یادگیری مفهومی تر مبحث میشود.بیشتر درسنامه  کتاب های تست نشرالگو به درد مرور میخورد.

کتاب های موج آزمون نشرالگو

کتاب های موج آزمون نشر الگو دارای آزمون های زیاد از یک درس می باشند. این کتاب ها برای دوران جمع بندی کنکور مناسب بوده و در صورتیکه هنوز به تسلط کافی در دروس نرسیده اید زیاد توصیه نمی شود. در واقع این کتاب ها مناسب کسانی است که آموزش خود را به اتمام رسانده و برای تکمیل آموزش خود اقدام به زدن تست می کنند.

کتاب های مبحثی نشر الگو

در کتاب های مبحثی یا موضوعی نشر الگو همانطور که از اسمش مشخص است به آموزش به صورت مبحث به مبحث پرداخته شده است. مانند کتاب های لغت و املا نشر الگو یا قرابت معنایی و یا آرایه های ادبی نشر الگو.

دانلود pdf کتاب های نشر الگو

بخش هایی از کتاب های نشر الگو در قالب pdf بصورت رایگان در سایت و کانال تلگرام مدابوک قرار گرفته که میتوانید دانلود کنید.