نمایش 1–18 از 42 نتیجه

اگه میخوای کتابتو راحت تر پیدا کنی روی گزینه “مشاهده فیلترها” در بالا کلیک کن.

هزار تست زیست جامع نشر دریافت

336,000 تومان

تاریخچه نشر دریافت

نشر دریافت از انتشارات های نسبتا جدید در مقایسه با رقبای قوی در این حوزه است. شروع به کار انتشارات دریافت با کتاب های ادبیات فارسی بود که با کیفیت خوب خود، خیلی زود توانستند جایی برای خود در بازار تالیف کتاب باز کنند. کتاب های کمک آموزشی نشر دریافت شامل کتاب های موضوعی و آموزشی و تست هستند.

کتاب های اولیه نشر دریافت

در گذشته کتاب های آموزش، کتاب های همایش و کتاب های ۲۰  از مهم ترین کتاب های نشر دریافت بودند. این سری از کتاب ها در دروس محدودی چاپ شدند و همه دروس را پوشش نمی دادند.

کتاب های نظام جدید نشر دریافت

اما هم اکنون در نظام جدید نشر دریافت با قدرت بیشتری وارد رقابت شده است و لیست کامل تری برای کتاب های خود جهت تهیه دانش آموزان ارائه می دهد. قبل از خرید کتاب های نشر دریافت در ادامه این موضوع شما را بیشتر با کتاب های این انتشارات آشنا خواهیم کرد.

 قیمت کتاب های نشردریافت

جهت اطلاع از قیمت کتاب های نشر دریافت ما در بانک کتاب مدابوک این امکان را برای شما فراهم کرده ایم تا با وارد شدن به صفحه محصولات نشر دریافت در سایت مدابوک و کلیک بر روی کتاب مدنظر خود قیمت آن کتاب را به همراه تخفیف اعمال شده مشاهده کنید.

سفارش کتاب نشردریافت

دانش آموزان و والدین در صورت تمایل به خرید کتاب های نشردریافت با مراجعه به سایت مدابوک می توانند با بهره مندی از تخفیف های سایت بر روی کتاب های این انتشارات خرید خود را نهایی و بدون پرداخت هزینه ارسال کتاب خود را در بسته بندی مناسب بدون کوچک ترین ایراد دریافت کنند.

 خرید کتاب نشردریافت با 50 درصد تخفیف

خرید کتاب با تخفیف 50 درصدی بدون شک بسیار دلچسب است و رضایت هر خریداری را به ارمغان می آورد اما با توجه به هزینه چاپ کتاب چنین تخفیفی برای کتاب های چاپ جدید و دسته اول کمی دور از ذهن به نظر می رسد. با این حال سایت مدابوک همواره سعی بر این داشته است که با قرار دادن تخفیف های بالا بر روی محصولات خود خرید کتاب را برای دانش آموزان در دسترس تر کند.

 کد تخفیف نشردریافت  1400

هم اکنون با مراجعه به سایت می توانید کتاب های نشر دریافت را با 20 تا 30 درصد تخفیف خریداری کنید این در حالی است که سایت مدابوک جشنواره های تخفیفی را نیز در ایام مختلف برای شما در نظر گرفته است برای آگاهی از جشنواره ها و تخفیف های پیش رو اطلاعات خود را در کادرهای زیر ثبت کنید.

انواع کتاب های نشر دریافت

در ادامه کتاب های نشردریافت را از نظر محتوا و ویژگی با هم بررسی خواهیم کرد. تا برای خرید کتاب های این انتشارات با آسودگی خاطر بیشتری اقدام کنید.

این انتشارات برای پایه ها دهم، یازدهم و دوازدهم 5 مجموعه کتاب منتشر کرده است:

 • خط فکری
 • کتاب تست کنکور
 • موضوعی
 • هزار تست
 • همایش دریافت

کتاب خط فکری نشردریافت

در کتاب ‌های خط فکری، همه نکته‌ های کتاب ‌های درسی مقاطع دهم، یازدهم و دوازدهم به صورت کامل، موثر و حرفه‌ای آموزش داده شده است. به گونه ای که نکات در ابتدا به شکل تست مطرح و در بخش پاسخ تشریحی، آموزش های لازم برای حل آن ها از طریق خط فکری و شیوه برخورد با آن ها در سر جلسه به دانش آموزان توضیح داده می شود. کتاب های خط فکری بیشتر در دروس عمومی چاپ شده اند.

ویژگی کتاب های تست کنکور

کتاب های تست کنکور نشر دریافت کتاب های جامع ای هستند که بسیار مورد استقبال دانش آموزان و دبیران قرار گرفته است. این مجموعه شامل دو کتاب هندسه را درست یاد بگیریم نشر دریافت و نبض عربی نشر دریافت است.

از ویژگی های این کتاب ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن درس نامه جامع و روان
 • داشتن تست و سوالات چهار گزینه ای به همراه جواب
 • ارائه تست های کنکور داخل و خارج سال های گذشته
 • تست های تالیفی

کتاب های موضوعی نشردریافت

مجموعه کتاب های موضوعی نشر دریافت شامل کتاب هایی چون قرابت معنایی، لغت و املا، آرایه ادبی، دستور زبان فارسی، واژگان 2000 انگلیسی و واژگان 2000 عربی است و از اصلی ترین منابع کنکور مورد استفاده دانش آموزان محسوب می شوند.

در بین کتاب های این مجموعه می توانیم کتاب های درس فارسی را بسیار کامل تر و مناسب دانش آموزان بدانیم از جمله ویژگی های بارز این کتاب ها داشتن درس نامه کامل و بدون نقص است که با لحنی روان باعث شده است که دانش آموز احساس نیاز به کتاب های دیگر را فراموش کند.

در کنار درس نامه خوب و کامل این کتاب تعداد کمی تست را در خود گنجانده است که شاید در نگاه اول کمی نگران کننده به نظر برسد اما نشر دریافت با انتشار کتاب هزار تست ادبیات این موضوع را حل کرده است. 

نشر دریافت همراه با کتاب هایی چون قرابت، آرایه ادبی و… نشر دریافت کتاب واژگان 2000 انگلیسی و عربی را در بین مجموعه موضوعی خود قرار داده است. این کتاب ها شامل تمامی لغات مورد نیاز در کنکور است.

ویژگی کتاب های هزار تست نشر دریافت

مجموعه هزار تست شامل 3 کتاب هزار تست ادبیات جامع، هزار تست زیست شناسی جامع و هزار تست عربی جامع است هدف از تألیف کتاب های هزار تست نشر دریافت فراهم آوردن تعداد زیادی آزمون جامع مانند کنکور سراسری برای دوران مرور و جمع‌بندی دانش آموزان است. این کتاب با طراحی آزمون‌های مشابه کنکور سراسری و درج نکات در قالب سؤال امکان مرور مفاهیم را برای دانش آموزان فراهم و باعث ارتقای مهارت تست زنی در آن ها می شود.

فهرست کتاب های هزار تست نشر دریافت شامل اطلاعاتی مانند شماره‌ی صفحات مربوط به آزمون‌ها و پاسخنامه‌ی سؤالات است.

کتاب های هزار تست نشر دریافت از آزمون های مختلف تشکلیل شده اند که هر آزمون دربرگیرنده تعدادی تست بوده.

کتاب های همایش نشر دریافت

کتاب های همایش نشردریافت در واقع کتاب های جمع بندی انتشارات دریافت هستند و مختص دانش آموزان کنکوری برای دوران جمع بندی نزدیک کنکور تالیف شده اند.

تعدادی از ویژگی کتاب های همایش نشر دریافت به شرح زیر است:

 • خلاصه فرمول ها
 • مباحث مهم دروس
 • داشتن نمونه تست برای دانش آموزان
 • این کتاب حجم کمی دارد و مناسب دوران جمع بندی است

مجموعه کتاب همایش نشر دریافت در کنار کتاب هایی چون سری خط ویژه گاج، جمع بندی خیلی سبز، جمع بندی مهروماه، جمع بندی الگو و جمع بندی (محک) مبتکران جزو بهترین کتاب های جمع بندی است.