در حال نمایش 13 نتیجه

اگه میخوای کتابتو راحت تر پیدا کنی روی گزینه “مشاهده فیلترها” در بالا کلیک کن.

کتاب های توربوجت گاج

کتاب های توروبوجت گاج دارای ساختار و محتوا و فرم متفاوت از سایر کتاب های درسی است.این سری کتاب های توربوجت گاج توسط مدیران کلاغ سفید طی چندین سال تحقیق و فکر انتشار شده است.یکی از ویژگی های این سری کتاب یادگیری سریع هست.

ویژگی های کتاب های توروبوجت گاج

سری کتاب های توروبوجت گاج جهت یادگیری سریع از پایه هفتم تا دوازدهم منتشر شده است که دارای تست های دو گزینه ای به اسم کویز میباشد.این سری تست ها برای آموزش دقیق, عمیق و جز به جز کتاب درسی آورده شده است که هدف از آن حل سوالات تشریحی و تستی میباشد.

تکنیک های کتاب های توربوجت

تست های کتاب ها به صورتی طرح شده است که شما را به شک می اندازد.زمانی که شما در تستی شک کنید میتوانید با مراجعه به کلید های تست ها که در پایان صفحه امده است جواب درست را پیدا کنید و نیازی به کتاب و جزوه ی دیگر نیست.

با استفاده از روش هایی که در سری کتاب های توربوجت به کار برده شده است میتوان ضمیر ناخودآگاه و قسمت های غیرفعال مغز را به راحتی به فعال کرد.

با استفاده از تست های کتاب میتوانید به راحتی تمامی نکات و مطالب کتاب را یاد بگیرید و مسائل سخت و حل نشده را برای خودتان به آسانی حل کنید.

نحوه خواندن کتاب های توربوجت گاج

ابتدا باید تمامی نکاتی که در تست ها قرار گرفته است را به خوبی یاد بگیرید و سپس به سمت سوالات تشریحی و چهارگزینه ای بروید.