نمایش 1–18 از 80 نتیجه

اگه میخوای کتابتو راحت تر پیدا کنی روی گزینه “مشاهده فیلترها” در بالا کلیک کن.

زیست دوازدهم فرمول بیست 20 گاج

236,000 تومان

کتاب های فرمول بیست گاج یکی از بهترین و پرفروش ترین سری کتاب های انتشارات گاج می باشد که پس از تاثیر قطعی معدل در کنکور به چاپ رسیده است.

کتاب های فرمول بیست از بخش های متفاوتی تشکیل شده است که در ادامه به بررسی هر یک می پردازیم:

بررسی دقیق متن کتاب درسی در کتاب های فرمول بیست

با توجه به اینکه در امتحانات نهایی سوالات از متن کتاب درسی طراحی می شوند در کتاب های فرمول 20 گاج ریز به ریز تمام متن کتاب های درسی بررسی شده است. با مطالعه این کتاب ها می توانید با خیال راحت مطمئن شوید که هیچ نکته از کتاب درسی برایتان جا نیوفتاده است.

فیلم های آموزشی توسط مولف کتاب

یکی از امکانات کتاب های فرمول بیست وجود فیلم های آموزشی است. یعنی یک سری QR کدهایی قرار داده شده است که با اسکن آن ها می توانید فیلم های آموزشی که توسط مولف هر کتاب ضبط شده است را مشاهده کنید و اگر در مبحثی دچار مشکل هستید به عنوان یک منبع آموزشی مناسب از آن استفاده کنید.

وجود سوالات امتحان نهایی سال های اخیر در کتاب های فرمول 20

از دیگر مواردی که در کتاب های فرمول بیست قرار گرفته است نمونه سوالات امتحان نهایی سال های اخیر از سال 99 تا 1401 می باشد. بررسی این سوالات به خصوص در یکی دو روز مانده به امتحانات نهایی و پاسخ دادن به سوالات آن می تواند در جهت گرفتن بالاترین نمره در امتحان نهایی به شما کمک کند.

وجود سوالات تالیفی متناسب با امتحان نهایی

در کنار سوالات امتحان نهایی یک بانک سوال کامل نیز در این کتاب ها قرار گرفته است که می تواند نیاز شما را به حل سوالات شبیه به سوالات امتحان نهایی کامل برطرف کند.

پاسخ تشریحی سوالات تالیفی و امتحان نهایی در کتاب های فرمول 20

در کتاب های فرمول بیست گاج پاسخ تشریحی تمام سوالات نیز به طور کامل گردآوری شده است. پاسخ ها بسیار جامع بوده و روش حل سوالات نیز به شما آموزش داده می شود.