نمایش 1–18 از 799 نتیجه

اگه میخوای کتابتو راحت تر پیدا کنی روی گزینه “مشاهده فیلترها” در بالا کلیک کن.

ریاضی جامع IQ گاج جلد 1 (کنکور 1403)

479,700 تومان

گاج یکی از بهترین و بزرگ ترین انتشارات در حوزه چاپ کتاب های کمک درسی و آموزشی کنکور است. انتشارات گاج با حدود 15 سال سابقه در این حوزه تا کنون بیش از 27 سری مجموعه کتاب کمک درسی ارائه داده است. شما میتوانید کلیه کتاب های این انتشارات را با بالاترین تخفیف از سایت مدابوک دریافت کنید.

قیمت کتاب های گاج

برای مشاهده قیمت کتاب های گاج کافیست وارد صفحه هر محصول شوید. قیمت پشت جلد کتاب و میزان قیمت آن پس از تخفیف در صفحه هر محصول مشخص است.

سفارش کتاب گاج

برای سفارش کتاب گاج میتوانید از سایت مدابوک استفاده کنید. در سایت مدابوک میتوانید از تخفیف بالای خرید کتاب های گاج با ارسال رایگان بهره مند شوید.

خرید کتاب گاج با 50 درصد تخفیف

بعضی از دانش آموزان به دنبال تخفیف 50 درصدی گاج هستند که باید بگوییم متاسفانه در هیچ کجا این امکان فراهم نیست. اما شما میتوانید در سایت مدابوک از بالاترین تخفیف ممکن که تخفیف 18 تا 30 درصدی هست برای خرید کتاب های گاج استفاده کنید.

کد تخفیف گاج

هم اکنون شما میتوانید از تخفیف 18 تا 30 درصدی خرید کتاب های گاج استفاده کنید. ضمنا در زمان های خاص کد تخفیف گاج در سایت مدابوک قابل دریافت میباشد که برای اطلاع از جشنواره های تخفیفی می توانید اینستاگرام مدابوک را فالو کرده و به محض انتشار کد تخفیف به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

انواع کتاب های گاج

در زیر انواع سری کتاب های گاج رو بهتون معرفی کردیم.

کتاب های میکرو طبقه بندی گاج

کتاب های میکرو طبقه بندی گاج دارای تست های متعدد و طبقه بندی شده میباشد.تست های این کتاب های از سوالات کنکور سراسری و دانشگاه آزاد , تست های تالیفی و تست های آزمون های آزمایشی گاج تشکیل شده است.

ویژگی کتاب های میکرو طبقه بندی گاج

تست های میکرو طبقه بندی گاج به این شکل است که یک موضوع درس به تعدادی زیر موضوع تقسیم شده است وبرای هر زیر موضوع تعداد زیادی تست داخل کتاب قرار داده شده است.در کتاب های میکروطبقه  بندی گاج درسنامه داخل پاسخ تشریحی قرار گرفته است و شما برای مطالعه اولیه میتوانید ابتدا درسنامه را بخوانید سپس به حل تست بپردازید.

کتاب های IQ گاج

 کتاب های IQ گاج سطح تست بالاتری نسبت به کتاب های میکروطبقه بندی که قبلا توضیح دادیم دارد. در این کتاب ها مولفان سعی کرده ان که تست های خلاقانه و ترکیبی و با سطح بالا در کتاب های IQ  قرار بدهند.

ویژگی کتاب های IQ گاج

 برای حل تست های این کتاب ابتدا باید کامل به درسنامه تسلط داشته باشید. تست های استاندارد این درس را کامل زده باشید و بعد به سراغ کتاب های IQ گاج بیایید.در این کتاب علاوه برا تست های سطح بالا, درسنامه های کاملی نیز قرار داده شده است تا دانش آموز نیازی به درسنامه ی کتاب های دیگر نداشته باشد.

کتاب های سیر تا پیاز گاج

 کتاب های سیر تا پیاز گاج به سه قسمت تقسیم میشوند.قسمت درسنامه , قسمت سوالات تشریحی و سوالات تستی میباشد.کتاب های سیر تا پیاز میتواند به عنوان منبع کاملی برای دانش آموزان دهم و یازدهم دانست ولی برای دانش آموزان کنکوری باید یک کتاب به منبع تست های متنوع و زیاد نیاز دارند.

کتاب های خط ویژه گاج

کتاب های خط ویژه گاج برای هر درس به صورت جداگانه چاپ شده است.درسنامه های کوتاه و خلاصه اورده شده تا دانش آموز در روز های اخر کنکور خیلی سریع مطالب را مرور کند.

کتاب های خط ویژه گاج برای دانش آموزانی که این درس را کنار گذاشته اند و میخواهند در روز های اخر کنکور یک اطلاعات کلی از اون درس را داشته باشند مفید است.این سری کتاب برا جمع بندی و مرور بسیار مفید است.

کتاب های دور دنیا در چهار ساعت گاج

سری کتاب های دور دنیا در چهار ساعت گاج مخصوص شبیه سازی برای کنکور در دوران جمع بندی میباشد.

ویژگی کتاب های دور دنیا در 4 ساعت گاج:

 • کتاب های دور دنیا در 4 ساعت گاج برای دروس اختصاصی شامل 6 دوره کنکور سراسری اخیر هم داخل و هم خارج میباشد و مجموعه شامل 12 دوره سوال است.
 • هر دوره شامل 270 تست کنکور است.کتاب های دور دنیا در 4 ساعت گاج دروس عمومی شامل 36 دوره سوال میباشد که مبروط به سوالات عمومی رشته ریاضی , تجربی ,انسانی ,هنر و زبان 6 سال اخیر کنکور سراسری است.
 • ویژگی اصلی این سری از کتاب های گاج این است که مقدمه ای جالب در ابتدای هر درس امده است که نویسنده در مورد سبک سوالات کنکور , تغیر ان در سال های اخیر و نحوه ی برخورد دانش آموز با این تغییرات نکاتی را مطرح کرده است که برای دانش آموزان قوی و ضعیف بسیار جالب است.

کتاب های Eq ای کیو گاج

 سری کتاب های Eq ای کیو گاج بر این اساس تالیف شده است که دانش آموزان بر روی مطالب کتاب درسی , تمرین ها و فعالیت های آن تسلط داشته باشند.

ویژگی کتاب های Eq ای کیو گاج:

 • در این کتاب ها پاسخ تمرینات و فعالیت های متن کتاب درسی به طور دقیق عنوان شده و با مطالعه این کتاب میتوانید مطمئن شوید که بر این مطالب تستط کافی دارید.
 • در مقطع دبستان یعنی از سال اول ابتدایی تا ششم ابتدایی سری کتاب های Eq+ ای کیو پلاس به صورت جامع برای تمام دروس تالیف شده است ولی برای مقطع های بالاتر این کتاب به صورت تک درس برای تمامی دروس تالیف شده است.

کتاب های مینی میکرو طلایی گاج

 سری کتاب های مینی میکرو طلایی گاج برای مرور مطالب در روز های اخر کنکور و جمع بندی نکات تالیف شده است.

ویژگی کتاب های مینی میکرو طلایی گاج:

 • نکات کاربردی برای حل سریع تست های کنکور, درسنامه های کوتاه و استفاده از جدول ها و نمودار ها باعث شده است که دانش آموز با صرف وقت کوتاه مطالب یک درس را با استفاده از سری کتاب های مینی میکروطلایی گاج جمع بندی کند.
 • کتاب ها قطع جیبی دارند که باعث میشود به عنوان کتاب همراه مورد استفاده قرار گیرد.
 • این کتاب ها دارای تست های اندکی میباشد و بیشتر حاوی نکات و حفظیات و مفاهیم اساسی هستند.

کتاب های پرسمان گاج

سری کتاب های پرسمان گاج تعداد زیادی سوالات تشریحی مشابه امتحانات نهایی قرار داده شده است که دانش آموز بتواند قبل از امتحانات نهایی و امتحانات مدارس با فضای نوع سوال و زمان آشنا شود.در این سری از کتاب های پرسمان گاج درسنامه های کوتاه دارد تا نکات مورد نیاز برای حل سوالات تشریحی برای دانش آموز مرور شود.

کتاب های کارپوچینو

 گاج کتاب های کاپوچینو مناسب برای تمرین در کلاس و تکمیل آموزش در منزل است.این سری کتاب ها سوالاتی بدون پاسخ دارند که بدون معلم نمیتوان آن را تکمیل کرد.اگر میخواهید به تنهایی یک درس را بیاموزید نباید از این کتاب های کاپوچینو استفاده کنید.در این کتاب ها چند سری امتحانات نهایی نوبت اول و دوم گنجانده شده است.

کتاب های موضوعی گاج

 کتاب های موضوعی گاج در بردارنده یک سری از مطالب مانند تاریخ ادبیات یا قرابت معنایی که به شکل پراکنده ای در کتاب های درسی امده است استفاده میشود.

ویژگی کتاب های موضوعی گاج :

 • در کتاب های موضوعی گاج تمامی مطالب کامل گردآوری شده است و باعث میشود که دانش آموز فقط بر روی این مبحث تسلط کامل داشته باشد و برای تقویت آن هر روز برای آن وقت بگذارد.
 • خواندن کتاب های موضوعی هر روز میتواند نتیجه شگفت انگیزی را به ارمغان داشته باشد.

کتاب های آس گاج

کتاب های آس گاج مخفف آموزش ساده میباشد.

ویژگی های کتاب های آس گاج:

 • در این کتاب درسنامه هایی قرارداده شده است که خودآموز میباشد و باعث میشود دانش آموز به معلم نیازی نداشته باشد.
 • مثال های متعدد , تست های فراوان و کلام قالب روان وقابل فهم باعث شده کتاب جذابی برای دانش آموزان شود.
 • کتاب های آس گاج دارای سه بخش میباشد.درسنامه , کافه سوال و گزینه چند این سه بخش میباشد که نیاز دانش آموز به سوالات تشریحی و تستی را برطرف کرده است.
 • این کتاب برای پایه های پایین تر که نیاز کمتری به تعداد تست بالا دارند بهترین منبع برای طول سال آنها میباشد.

کتاب های میکرو طلایی گاج

 سری کتاب های میکرو طلایی گاج از جدیدترین محصولات کتاب های گاج میباشد.کتاب های میکرو طلایی گاج در واقع ادامه دهنده مسیر کتاب های میکرو میباشد که به شکل جامع چاپ شده اند.این سری کتاب ها در دو جلد چاپ شده اند که شامل همه ی مطالب دهم , یازدهم و دوازدهم میباشد.

ویژگی کتاب های میکرو طلایی گاج:

 • کتاب های میکرو طلایی گاج دارای درسنامه جامع و کامل میباشد که درعین حال مختصر هستند که در آنها به اثبات و مفاهیم بنیادی مطلب نمیپردازند و مستقیم به سراغ نتایج آنها و نکات و روش های تستی میروند.
 • دارای تست های بسیار متعدد که ههمگی طبقه بندی شده اند که شامل تست های تالیفی و تست های کنکور سراسری میباشد.
 • کتاب های میکرو طلایی گاج به دلیل داشتن کاغد گلاسه روغنی قیمت گرانی دارند.این نوع کاغد ها باعث میشود مطالعه آنها دلچسب تر و کتاب را جذاب میکند.
 • در پایان فصب های کتاب خلاصه ای از درس آمده است که در دوران جمع بندی کمک زیادی به دانش آموز میکند.

کتاب های تابستانه گاج

دانش آموزان بعد پایان امتحانات نوبت وارد تعطیلات تابستان میشود که بهترین فرصت برای گذراندن اوقات فراغت است.علاوه بر این میتوانند زمان کمی به مرور آموخته های سال گذشته و پیش خوانی مطالب سال اینده داشته باشند.

ویژگی کتاب های تابستانه گاج

 • کتاب های تابستانه گاج دارای دو بخش اجباری و اختیاری است.در بخش اجباری باید درس های گذشته را دوره کنید.
 • در بخش اختیاری با بخشی از سوالات کتاب های تحصیلی جدید مواجه میشوید که مطالب کمی در این بخش یاد میگیرید.
 • هر دو هفته یک آزمون در نظر گرفته شده است که درابتدا آن بودجه بندی آزمون قرارداده شده است.
 • میتوانید بعد از پاسخگویی به سوالات با اسکن کردن کد مربوط به آزمون وارد سایت tabestaneh.gaj.ir شوید و با درج نتایج آزمون درصد و عملکرد خود را مشاهده کنید.
 • برای تمامی مقاطع ابتدایی به جز اول دبستان تالیف شده است.
 • برای متوسطه دوم هر سه رشته تجربی , ریاضی و انسانی به جز دوازدهم چاپ شده است.

کتاب های 33 استان گاج

سری کتاب های 33 استان مجموعه ای از امتحانات نهایی استان های کشور است .آزمون های تشریحی که برای شب امتحانات مناسب میباشد.این کتاب ها درسنامه ای ندارند و به همین دلیل حجم کم و قیمت مناسبی دارند.

دفتر کار گاج

در سری دفتر کار گاج تمرینات کتاب درسی بدون پاسخ عینا آورده شده است.شاید فکر کنید چرا باید این کتاب را بخرید؟

 •  برای اینکه تمرین ها را در کتاب درسی حل کرده اید و برای پایان ترم میخواهید آنها را دوباره حل کنید مجبور نشوید دوباره پاک کنید.
 • احتمال دارد معلمی بخواهد تمرینات کتاب درسی را به عنوان تکلیف به دانش آموزان بدهد که نوشتن روی سوال برای دانش آموزان سخت و وقت گیر میباشد.