نمایش 1–18 از 858 نتیجه

اگه میخوای کتابتو راحت تر پیدا کنی روی گزینه “مشاهده فیلترها” در بالا کلیک کن.

زیست دهم خیلی سبز (کنکور 1403 و 1405)

451,520 تومان465,630 تومان

زیست دوازدهم خیلی سبز کنکور 1404

688,900 تومان

زیست یازدهم خیلی سبز (کنکور 1404 و 1405)

688,900 تومان

علوم و فنون جامع خیلی سبز کنکور 1404

564,400 تومان

شیمی دهم خیلی سبز (کنکور 1403، 1404 و 1406)

402,550 تومان697,200 تومان

تاریخ جامع خیلی سبز کنکور 1403

332,000 تومان

خیلی سبز یکی از بهترین انتشارات در حوزه چاپ کتاب های کمک درسی و آموزشی کنکور است. انتشارات خیلی سبز از سال 1387 تا کنون بیش از چندین سری مجموعه کتاب کمک درسی ارائه داده است. شما میتوانید کلیه کتاب های این انتشارات را با بالاترین تخفیف از سایت مدابوک دریافت کنید.

ویدیو معرفی کتاب های سایت خیلی سبز

انتشارات خیلی سبز اولین کتاب خود را در سال 1381 منتشر کرد و از سال 1387 اسم خیلی سبز برای این کتاب انتخاب شد.

در کتاب های خیلی سبز کلمات به صورتی نوشته شده است که کاملا خودمانی و قابل درک هست و این ویژگی باعث شده بسیاری از دانش آموز ها به سمت کتاب های خیلی سبز بیایند.انتشارات خیلی سبز با کتاب های زیست بسیار معروف شد.دلیل اصلی هم توضیح کامل ,ترکیبی نوشتن مطالب (مطالب سال های دهم , یازدهم و دوازدهم همگی ترکیب شده است) و تالیف عامیانه است.

خرید کتاب خیلی سبز با تخفیف

در سایت مدابوک شما میتوانید از بالاترین تخفیف کتاب های خیلی سبز بهره مند شوید. بالای 20 درصد تخفیف و حتی بعضا 50 درصد تخفیف خرید کتاب های خیلی سبز.

انتشارات خیلی سبز کتاب های دیگیری به جز زیست شناسی هم منتشر کرده است که شامل تمامی درس ها میشود.کتاب های خیلی سبز به چندین مجموعه کتاب تقسیم میشوند که در ادامه همه ی مجموعه کتاب های خیلی سبز را بررسی میکنیم تا در انتخاب بهترین منبع شک نداشته باشید.

انواع کتاب های خیلی سبز

در زیر انواع مجموعه کتاب های خیلی سبز را به شما معرفی میکنیم.

کتاب های تست خیلی سبز

کتاب های تست خیلی سبز به صورت درس به درس و جامع (مخصوص دانش آموزان کنکوری) تالیف شده است.این سری کتاب های دارای درسنامه های مفید میباشد که نکته ها و راه حل هایی برای حل سوالات کنکور که با رویکرد طراحان کنکور یکی است را آموزش میدهد.درسنامه کتاب های تست خیلی سبز به گونه ای طرح شده است که مکملی برای شما که معلم قبل از ورود به مبحث تست زنی بتوانید یاد بگیرید.یعنی دانش آموز بعد از خواندن کتاب درسی و جزوه معلم و حل تمرینات تشریحی بعد از خواندن درسنامه های کتاب های تست خیلی سبز میتواند به راحتی به سوالات تستی جواب بدهد.

تست های کتاب به صورت تیپ های متنوع تالیف شده است که دانش آموز با انواع تست های کنکور آشنایی داشته باشد و بتواند به راحتی از پس آن ها بر بیاید.این تست ها شامل سوالات کنکور های سال های اخیر ,سوالات تالیفی و سوالات آزمون های قلمچی (در بعضی درس ها استفاده شده است) میباشد.

از ویژگی های دیگر سری کتاب های تست خیلی سبز میتوان به درسنامه های کامل که در بخش های کوچیک تقسیم شده است گفت که باعث میشود دانش آموز تسلط کامل داشته باشد.در داخل درسنامه های تمرین های زیادی آورده شده است که پاسخ آنها در انتهای کتاب آورده شده است.همچنین در داخل تست های نکته های کلیدی قرار گرفته است که دانش آموز بتواند کامل آن مبحث را فرا بگیرد.

از مزیت های دیگر کتاب های تست خیلی سبز می توان به مشاهده نکردن غلط های املایی و به ویژه غلط های علمی که نکته ی مهمی در یک کتاب می باشد،مناسب بودن حجم کتاب با توجه به وجود درسنامه ,تعداد تست بالا و پاسخ نامه تشریحی،داشتن انسجام به دلیل قرار گیری تست در انتهای هر درسنامه اشاره کرد.

کتاب های پایه خیلی سبز

کتاب های پایه خیلی سبز در واقع شامل دروس دهم و یازدهم می باشد که برای کنکوری ها تالیف شده است. مانند زیست پایه خیلی سبز که شامل زیست دهم و یازدهم می باشد. یا شیمی پایه خیلی سبز نیز به همین شکل.

قیمت کتاب های پایه خیلی سبز

برای مشاهده قیمت کتاب های پایه خیلی سبز کافیست در نوار سرچ سایت مدابوک عبارت “پایه خیلی سبز” را سرچ کرده و در صفحه هر محصولل قیمت هارا مشاهده کنید.

کتاب های ماجرا های من و درسام خیلی سبز

سری کتاب های ماجرا های من و درسام خیلی سبز برای این تالیف شده است که دانش آموز بتواند در امتحانات تشریحی و ترم نمره 20 بگیرد.این کتاب ها دارای درسنامه جمع بندی شده و تمرین های کتاب درسی را شامل میشود که به صورت طبقه بندی شده از هر مبحث سوالات قرار داده شده است.در سری کتاب های ماجرا های من و درسام خیلی سبز تعداد کمی تست قرار داده شده است از این رو کتاب مناسبی برای تست زنی نمیباشد.

کتاب کار خیلی سبز

سری کتاب کار خیلی سبز مجموعه ای میباشد که یک درسنامه خلاصه قرار داده شده است و یک سری سوالات تشریحی داخل این کتاب قرار داده شده است که میتواند منبع خوبی برای دانش آموزان باشد.تمرین های کتاب کار خیلی سبز بر اساس تمرین های کتاب درسی تالیف شده است.این سری کتاب ها میتواند به جای جزوه های پر حجم نیز استفاده شود و کار دانش آموز را راحت تر کند.

کتاب های هفت خان خیلی سبز

کتاب های هفت خان خیلی سبز از کتاب های موضوعی ادبیات هستند که شامل کتاب های تاریخ ادبیات, املاء,قرابت و … در خان اخر هم کتاب آزمون هست که سری هفت کتاب را تکمیل میکند.هدف تالیف سری کتاب های هفت خان خیلی سبز این است که قدرت تست زنی دانش آموز بتواند بالا برود و در آزمون های آزمایشی موفق شود.سوالات ادبیات کنکور سراسری طوری طراحی شده است که با خواندن موضوعی مطالب میتوانند تسلط بیشتری بر روی درس ادبیات داشته باشند.کتاب های هفت خان خیلی سبز به قدری کامل و جامع میباشد که کلیه نکات مهم و کنکوری کامل بیان شده است و باعث میشود شما در درس ادبیات بی نیاز از کتاب های کمک آموزشی دیگر باشید.

کتاب های هفت خان شامل تست های زیادی میباشد و در برگیرنده سوالات کنکور سال های اخیر نیز میباشد.این کتاب ها به دلیل قطع کوچیکی که دارند شما میتواند در هر زمان و مکانی از آنها استفاده کنید.

کتاب های موضوعی خیلی سبز

کتاب های موضوعی خیلی سبز معمولا ادامه دهنده کتاب های هفت خان میباشد.شامل کتاب های آیات و روایات دین و زندگی,ریدینگ , کلوز تست و … مباشد.کتاب های موضوعی خیلی سبز معمولا روش های تستی زیادی دارند و در روز های اخر کنکور کمک شایانی به دانش آموز میکند.

با توجه به سوالات کنکور سال های اخیر میتوان به این پی برد که با موضوعی کار کردن دروس عمومی میتوان به موفقیت بیشتری رسید.از این رو انتشارات خیلی سبز نکات کنکوری و تستی را در این کتاب ها به کاربرده است تا کتاب کاملی باشد.این کتاب ها برای انتخاب کتاب اول برای دروس مناسب نمیباشد تا بتوانید پیوستگی مطالب در ذهن شما از بین نرود.از این رو این سری کتاب ها برای خواندن در خلال درس مناسب باشد و درس خواندن را برای شما جذاب تر و شیرین تر بکند.

کتاب های فصل آزمون خیلی سبز

از سال تحصیلی 91-92 که نظام آموزشی تغیر پیدا کرد انتشارات خیلی سبز اسم کتاب های آزمون خود را به کتاب های فصل آزمون خیلی سبز تغیر داد.البته تغیر زیادی در ساختار کتاب ها بوجود نیومد.سری کتاب های فصل آزمون خیلی سبز هیچ درسنامه ای ندارد و مستقیم به  سراغ آزمون ها رفته است و مناسب افرادی که کامل درس را مطالعه نکرده اند نمیباشد.این سری کتاب برا دوران جمع بندی میباشد.

کتاب های فصل آزمون خیلی سبز شامل تعداد زیادی تست میباشد که به صورت موضوع به موضوع , فصل به فصل و سال به سال تقسیم میشود و کلیه سوالات کتاب درسی را پوشش میدهد.در بعضی از موضوع ها سوالات به مبحث های ریز تری تقسیم میشود و در پایان یک آزمون استاندارد در پایان فصل قرار داده شده است.در انتهای هر فصل نیز یک آزمون سخت برای دانش آموزان قوی و سخت کوش قرار داده شده است.تعداد سوالات هر آزمون میانگین بین 10 تا 15 عدد میباشد.در آزمون های پایانی سوالات شباهت زیادی به سوالات کنکور دارند.

کتاب های جمع بندی خیلی سبز

کتاب های جمع بندی خیلی سبز کتاب هایی میباشد که خلاصه از نکات و درسنامه های کتاب آمده است و در ماه های پایانی بسیار به درد دانش آموزان میخورد.علاوه بر درسنامه یک سری سوالات نیز آورده شده است که دانش آموز را به چالش میکشد.

با استفاده از این کتاب ها میتوانید کلیه مباحث را به صورت خلاصه وار و نکته های مهم در ماه های اخر بررسی کرد و باعث ایجاد اعتماد به نفس در دانش آموز میشود.البته در پایه های دهم و یازدهم نیز این کتاب های منتشر شده است که در امتحانات دانش آموزان میتواند کمک شایانی انجام دهد.

کتاب های شب امتحان خیلی سبز

در کتاب های شب امتحان خیلی سبز میتوانید سوالات امتحانی تالیفی و نهایی سال های اخیر را بدست بیاوردید.این کتاب ها بیشتر به صورت جزوه میمانند چون هم یک خلاصه از درس های آورده شده است و هم سوالات نهایی برای شما دانش آموزان اورده شده است.

کتاب های شب امتحان خیلی سبز بیشتر به درد افرادی میخورد که کتاب درسی را کامل یاد گرفته اند و در شب امتحان میخواهند یک مرور داشته باشند.شما با حل سوالات نهایی سال های اخیر میتوانید با تیپ سوالات آشنا شوید.

کتاب های آموزش شگفت انگیز خیلی سبز

در کتاب های آموزش شگفت انگیز خیلی سبز در ابتدای هر فصل یک درسنامه کامل قرار داده شده است که تعدادی تست و سوالات تشریحی وجود داد که باعث تکمیل شدن این کتاب میشود.ابتدا سوالات تشریحی و سپس سوالات تستی قرار داده شده است.

کتاب های آموزش شگفت انگیز تست های طبقه بندی دارند که دارای پاسخ نامه تشریحی هستند و میتواند کمک بزرگی در کنکور سراسری برای دانش آموزان باشد و در امتحانات تشریحی میتوانید با نمره بسیار عالی آن را بگذرانید.

کتاب های نردبام خیلی سبز

کتاب های نردبام خیلی سبز دارای تست های قوی تر و سخت تر نسب سایر کتاب های دیگر میباشد.این سری کتاب ها به درد دانش آموزانی میخورد که تسلط کامل بر درس داشته باشند و تست های استاندار و تالیفی متوسط را به راحتی حل میکنند و با حل تست های کتاب های نردبام میخواهند به درصد 100 برسند.

این سری کتاب های دارای درسنامه بسیار کوتاهی میباشد.سپس یک سری تست های دسته بندی تالیفی , سوالات کنکور و سوالات آزمون های آزمایشی میباشد که دانش آموز را میتواند به راحتی به درصد بالایی برساند.کتاب های نردبام, نردبانی برای پیشرفت در کنکور میباشد.

کتاب های جیبی خیلی سبز

سری کتاب های جیبی خیلی سبز بیشتر برا افرادی میباشد که وقت هایی که در داخل مترو یا تاکسی میباشد بتوانند از این وقت که هدر میرود استفاده کنند.قطع این کتاب های کوچیک میباشد و به صورتی است که در داخل جیب شما جای میگرد و در هر جایی میتوانید از آن استفاده کنید.

سری کتاب های جیبی خیلی سبز دارای درسنامه میباشد که برای دوران جمع بندی و قبل آزمون های آزمایشی بسیار کار آمد میباشد.در داخل درسنامه ها نکات ریزی گفته شده است که برای آزمون های آزمایشی به درد دانش آموز میخورد.

در قسمت تست ها، تست های کافی وجود دارد در حدی زیادی نیست ولی میتوان برای تثبیت مطالب استفاده کرد.و در اخر قسمت زور آزمایی آورده شده است که در محک دانش آموز بسیار کارآمد میباشد.

کتاب های چند کنکور خیلی سبز

کتاب های چند کنکور خیلی سبز برای نظام جدید تالیف شده است.این کتاب ها برای سه رشته تجربی، ریاضی و انسانی تالیف شده است و کنکور های 5 سال اخیر، کنکور داخل و خارج کشور را شامل میشود که در کل 10 آزمون در این کتاب ها را شامل میشود.

کتاب های چند کنکور خیلی سبز شامل دو جلد میشود که در جلد اول سوالات اورده شده است و در جلد دوم پاسخنامه تشریحی مربوط به آن قرار داده شده است.سوالاتی که برای نظام قدیم باشند با تغیرات منطبق با نظام جدید تغیر داده شده است.

قیمت کتاب های خیلی سبز کنکور تجربی نظام جدید

برای مشاهده قیمت کتاب های خیلی سبز کافیست وارد صفحه مربوط به هر کتاب در سایت مدابوک شوید. در هر صفحه شما میتوانید هم قیمت اصلی (پشت جلد) و هم قیمت آن پس از تخفیف را مشاهده کنید.

دانلود رایگان PDF کتاب های خیلی سبز

فایل pdf نمونه کتاب های خیلی سبز به طور کاملا رایگان در سایت و کانال تلگرام مدابوک موجود است.در صورتی که قصد خرید این کتاب ها را دارید پیش ار خرید نسخه فیزیکی کتاب نسخه الکترونیکی آن را مشاهده کرده و سپس نسبت به خرید آن اقدام کنید.

کانال تلگرام دانلود رایگان کتاب های خیلی سبز

برای دانلود نمونه کتاب ها روی متن زیر کلیک کنید.

کانال تلگرام مدابوک

کد تخفیف خیلی سبز 1400

هم اکنون شما میتوانید از تخفیف بالای خرید کتاب های خیلی سبز در سایت مدابوک استفاده کنید.ضمنا در زمان های خاص کد تخفیف خیلی سبز در سایت مدابوک قابل دریافت میباشد که برای اطلاع از جشنواره های تخفیفی کافیست پیج اینستاگرام مارا فالو کنید. به محض انتشار کد تخفیف به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

تخفیف 50 درصدی خیلی سبز واقعا وجود دارد؟

برخی از دانش آموزان به دنبال تخفیف 50 درصدی خیلی سبز هستند که باید بگیم اینگونه تخفیف به هیچ وجه وجود ندارد.

خرید کتاب کمک درسی خیلی سبز با 50 درصد تخفیف با توجه به هزینه های گزاف چاپ و کاغذ عملا امکان پذیر نبوده اما سایت مدابوک تلاش کرده با ارائه بالاترین تخفیف هزینه های شما دانش آموزان عزیز را کاهش دهد.